Скільки перемог у Карпова?

Загалом Карпов та Каспаров провели 5 матчів за звання чемпіона світу — більше, ніж будь-яка інша пара суперників (3 рази зустрічалися Ботвинник та Смислов). Перший матч (почався 9 вересня 1984 року) начебто не віщував для чемпіона особливих проблем – при регламенті до 6 перемог Карпов вже після дев'ятої партії вів 4:0.

Карпов зі скандалом зазнав від Каспарова найнищівнішої поразки в кар'єрі — подробиці партії в Лінаресі-1993. 12-й чемпіон світу навіть зробив неможливий хід, але суддя у всьому розібрався. Анатолій Карпов і Гаррі Каспаров зіграли між собою в «класику» майже 200 партій, але одна з них стоїть окремо.

У зіркового шахіста діагностували перелом лівої стегнової кістки та закриту черепно-мозкову травму. За інформацією РІА «Новини Спорт», пошкодження зазнали внаслідок падіння. «Карпова госпіталізували у суботу, у нього перелом шийки стегна та черепно-мозкова травма.