Скільки часу триває іннінг?

Скільки часу триває один іннінг у бейсболі? Певного часу такого періоду гри встановлено. За статистикою в середньому інінг триває близько 20 хвилин, але на практиці розігрується доти, доки гравці обох команд не отримають 6 аутів.

Теоретично в кожному з інінгів команда може набрати нескінченне кількість очок, проте насправді, не рідкісні випадки, коли половина інінгу може взагалі закінчиться три удари, тобто аута.

Інінг (англ. Inning) – період бейсбольного матчу, під час якої команди по разу грають у захисті та нападі. Як правило, матч складається з 9 інінгів.

Тривалість матчу, Як і іннінгу, не обмежена, в середньому гра триває 2,5-3,5 години. У сезоні-2011/12 японської ліги NPB було зафіксовано примусову нічию після 3 годин 30 хвилин при рівному рахунку. За правилами в Японії та Південній Кореї максимальна кількість інінгів – 12-15, а ось у MLB грають до останнього.