Скільки хокеїстів може грати у полі без воротаря)?

На матч зазвичай заявляють 17—22 гравці від однієї команди. Мінімальна та максимальна кількість гравців визначається регламентом турніру. Одночасно на полі з боку однієї команди повинні перебувати шість гравців: п'ять польових та один воротар. Допускається заміна воротаря на шостого польового гравця.

Ця гра проводиться на крижаному полі (довжиною 90-110 і шириною 50-70 метрів; майданчик показаний на малюнку знизу) за участю двох команд у кожній по десять людина і воротар.

У грі беруть участь дві протиборчі команди по 11 осіб. У звичайних чемпіонатах з хокею траві гра триває 2 тайми по 35 хвилин, з перервою 5 хвилин, а в EHL 4 тайми по 15 хвилин.

Скільки гравців грають у хокей Одночасно на лід виходить по шість гравців від кожної команди – по одному воротареві та по п'ять хокеїстів в поле. У деяких випадках дозволяється міняти воротаря на шостого польового гравця.