Які правила у гандболі?

Загальні правила гандболу: Матчі дорослих команд складаються з двох таймів по 30 хвилин з 15-хвилинною перервою Матч починається із введення м'яча у центр поля. Гравці можуть сміливо торкатися м'яча будь-якою частиною тіла, окрім ніг. Перш ніж здійснити передачу, необхідно переконатися, що гравець знаходиться на відстані більше 3 метрів.

Правило 16 Покарання

• Попередження
  • 16:1. Попередження може бути винесене у разі: …
  • 16:2. Суддя попереджає винного гравця або офіційної особи за допомогою піднятої жовтої картки, яку фіксує секундометрист/секретар. …
  • Вилучення
  • 16:3. …
  • 16:4. …
  • 16:5. …
  • Дискваліфікація

Гравець може утримувати м'яч не більше 3 секунд, а також робити з ним не більше 3 кроків, після чого повинен передати м'яч іншому гравцю, кинути його по воротах або вдарити його на підлогу; Стосуватися майданчика в межах площі воріт може лише воротар відповідної команди.